Søgeresultater

1 til 3 fra 3
Titel
Kommentarer
Visninger
Senest aktiv

tvungen genstart af TV-box Svar

@Lars....Vores problem er nu løst. Efter seneste opdatering har TV og boks fået svært ved at finde hinandens signaler. Mit blev løst ved at jeg slukker på TV som jeg plejer og sætter boksen på Stand-By, så den røde lampe lyser. Når jeg igen skal se T...

2067 Set 5 Kommentarer

Kategori: DSL TV

2067

tvungen genstart af TV-box Svar

Godt nok var jeg kry og meldte tilbage at fejlen var rettet - meeeen nu er den der igen. Jeg kontakter det telefonnummer du skrev Jørgen... ØV.

2067 Set 5 Kommentarer

Kategori: DSL TV

2067

tvungen genstart af TV-box Svar

Hej Jørgen Tak for hjælpen, det virker nu.

2067 Set 5 Kommentarer

Kategori: DSL TV

2067